Už tento víkend sa odohrajú Majstrovstvá Slovenska v steelových šípkach, ktoré budú vo viacerých ohľadoch špecifické a v tomto článku sa dozviete ďalšie lákadlá, na ktoré sa môžete tešiť.

Tombola – tak ako aj minulý rok, sa môžete tešiť na tombolu o hodnotné veci ako darčekové tašky s kreditom na tipovanie od nášho generálneho partnera spoločnosti Niké, sadu šípok s podpisom od Karla Sedláčka, vecné ceny od spoločnosti Game-center, a hlavnou cenou bude tohto roku možnosť pre vyžrebovaného získať finančnú výhru po splnení šípkarskej úlohy v hodnote až do 1000 eur.

Dvojice – MSR dvojíc sa odohrajú netradične v nedeľu od 10:00, ale určite šípkarov poteší, že sa nebude hrať od prvého kola K.O. pavúk, ale budú sa hrať skupiny + K.O. Koľko skupín a koľkočlenné budú, bude závisieť od počtu registrovaných, ale vychádzať sa bude z pravidiel pre jednotlivcov, takže minimálne 4-členné a maximálne 6-členné.

Triple Mix – novú súťaž trojíc sme si už v niečom predstavili, teraz dopĺňame formát zápasov. Bude sa hrať 701 DO na 3 víťazné legy od 1.kola až po finále. Ešte raz pripomíname, že v trojici musí figurovať aspoň jedna žena, alebo jeden vekom junior.

U 13 – v kategórií do 13 rokov sme za posledný rok svedkami skvelých výkonov a naši najmenší šípkari robia obrovský progres v hre. Viacerí z nich by sa nestratili ani medzi dospelými, čo aj ukázala nedávna súťaž družstiev, kde Nitrianska aj Novozámocká akadémia postúpili do play-off. Formát hry 301 SO je už pre viacerých z nich nedostačujúci. Preto na MSR sa od štvrťfinále bude hrať formát 301 DO.

Streamy na Niké TV – fanúšikovia šípok sa môžu tešiť na bohatšiu ponuku šípkarských zápasov v rámci internetovej televízie Niké TV. Okrem pravidelných piatkových zápasov Niké Premier Ligy a finálových zápasov jednotlivých kategórií, sa budú v sobotu vysielať v priamom prenose aj štvrťfinálové a semifinálové zápasy z MSR v mužskej kategórií. Tento formát prenosov by mal platiť aj budúcu sezónu na všetkých Slovenských Pohároch a MSR.