Priatelia, vrchol slovenskej steelovej sezóny – MSR v Trnave (19.-21.1.) sa nezadržateľne blíži a v tomto článku by sme poukázali na zopár špecifík, ktorými sa MSR odlišujú od klasických Slov.Pohárov.
1.Kategória muži bude mať spoločný turnaj, čiže nebude rozdelená na 1. a 2.ligu ako na SP. Zaregistrovať sa do tejto kategórie môžu iba muži, alebo juniori, ktorí nespadajú vekom do kategórie U13.
2.Zúčastniť sa MSR môžu iba občania SR s platnou licenciou (je možnosť si ju vybaviť aj na mieste), alebo hráči, ktorí splnili podmienky na základe dlhodobého pobytu na Slovensku.
3.Prize money budú navýšené o 2000 eur, pričom mužská kategória bude navýšená o 1600 eur a ženská o 400 eur.
4.Prvý krát sme pripravení spustiť kategórie junioriek U13 a U18 a tým pádom môžeme spoznať Majstrov SR aj v týchto kategóriách. Tieto kategórie sa odohrajú v prípade, ak sa zaregistrujú minimálne 4 juniorky. V prípade ak ich bude menej, budú mať možnosť si vybrať, či budú presunuté do chlapčenskej časti v danej kategórie, alebo o kategóriu vyššie v rámci svojho pohlavia.
5.V zásade každý môže hrať iba svoju kategóriu, v prípade juniorov a junioriek môžu okrem svojej kategórie hrať aj o kategóriu vyššie. (U13/U18, U18/muži resp. U18/ženy)
Online registráciu do hlavných kategórií spúšťame v stredu (17.1.) od 10:00. Registrácia končí v piatok (19.1.) o 20:00. Po tomto termíne sa už nebude môcť dať registrovať.
Dresscode je povinný vo všetkých turnajoch, okrem doplnkových turnajov (Warm Up, Lucky loser).
Tešíme sa na vás