Vážené športové kluby, národný zväz Združenie šípkarských federácií s poverením Odboru pre steelové šípky zverejňuje výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie na rok 2021 pre oblasť Podpory športových klubov pre rozvoj mládeže 2021.

Veríme, že sa vám počas tohto ťažkého roku podarilo pracovať s mládežou. Národný zväz je samozrejme súčasťou a zastrešovateľom šípkarskej komunity a preto má záujem pomôcť klubom pracujúcim s mládežou. Všetky potrebné informácie sa dočítate vo výzve, ktorú si môžte stiahnuť v linku nižšie. Nastavené kritériá majú za cieľ posunúť práve túto oblasť nášho športu ďalej a preto vás všetkých, ktorí ich spĺňate, vyzývame na účasť v tomto kole dotácií. Vy, ktorí zatiaľ kritériá nespĺňate, ale máte projekt, ktorý ste realizovali, prípadne sa chystáte realizovať, pokojne vyplňte výzvu a odošlite ju. Každému žiadateľovi odpovieme, aj keď podmienky nesplnil, aby pripomienky zapracoval do svojich aktivít a mohol byť úspešným žiadateľom v budúcom roku. Nastavené kritériá sa budeme snažiť dodržiavať aj v budúcnosti, preto je dôležité, aby ste jednotlivé podmienky postupne spĺňali. Akékoľvek pripomienky k nastaveným pravidlám, prípadne nápady a iné riešenia prosím adresujte na mail v kontaktoch. Budeme radi aj za fotografie z vašich projektov, aby sme si vedeli spraviť konkrétnejšiu predstavu o ich priebehu a perspektíve. Keďže práca s mládežou je pomerne novou časťou slovenských šípok, budeme radi, ak sa aj vy budete podieľať na zdokonaľovaní nášho spoločného systému.

Všetkým žiadateľom v prvom rade ďakujeme za ich aktivity a držíme palce pri schvaľovaní dotácie a ďalšej činnosti.

Jaroslav Oprala, člen poverený zastupovaním v oblasti mládeže v steelových šípkach (jaroslav.oprala(zavináč)gmail.com, 0903 952 398)

https://www.slovaksteeldarts.sk/wp-content/uploads/dotacie-mladez-ziadost-2021.docx